11111

Girişimsel Onkoloji

MULTIDISIPLINER
TEDAVI YAKLAŞIMI 2024

4. Girişimsel Onkoloji: Multidisipliner Tedavi Yaklaşımı Toplantısı 12 – 13 Ocak 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

  Konum

  Divan Otel, Ankara

  Tarihler

  12 – 13 Ocak 2024

11111

HAKKINDA

Kongre Detayları

 • Toplantı Tarihi
  4. Girişimsel Onkoloji: Multidisipliner Tedavi Yaklaşımı Toplantısı 12 – 13 Ocak 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
 • Toplantı Dili
  Toplantı dili Türkçedir.
 • Davet Mektubu
  Toplantı katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.
 • Katılım Belgesi
  Tüm bilimsel program katılımcıları katılım belgelerini kayıt deskinden alabilecektir.
 • Yaka Kartı
  Kayıt yaptıran tüm katılımcı ve refakatçilere yaka kartı dağıtılacaktır. Toplantı düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde takılması rica olunur.
 • İptal Şartları
  Katılım iptali 15 Aralık 2023 tarihine kadar bildirildiği takdirde kayıt ücretinin %50’si iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak kayıt iptallerinde iade yapılmayacaktır. Konaklama ücretlerinde geri ödeme ancak 15 Aralık 2023 tarihine kadar yapılan iptallerde %50 oranında yapılacaktır. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde iade yapılmayacaktır.
 • İade
  Tüm iadeler toplantı bitiminden sonra yapılacaktır.

11111

Neden?

Multidisipliner Tedavi Paneli

Konuşmacılar

Etkinlikte uzman konuşmacılar, onkoloji alanındaki güncel gelişmeleri ve yenilikleri paylaşacak.

Kazanımlar

Multidisipliner toplantı, katılımcılara yeni bilgiler öğrenme ve kariyerlerini geliştirme fırsatı sunacak.

Network

Katılımcılar, etkinlik boyunca sektördeki diğer uzmanlarla bağlantılar kurma ve işbirliği olasılıklarını değerlendirme imkanına sahip olacak.

Onlarca Panel

Paneller, konuyla ilgili uzmanların bir araya gelerek derinlemesine tartışmalar yapacakları platformları içerecek, katılımcılara geniş bir bakış açısı sunacak.

İletişim Fırsatı

Etkinlik, katılımcıların benzer ilgi alanlarına sahip diğer profesyonellerle tanışma ve etkileşimde bulunma şansını artıracak.